Автоматско ракување со системот

Ние сме техничко Taiwan Автоматско ракување со системот производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Автоматско ракување со системот

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Автоматско ракување со системот - AHS-03
Автоматско ракување со системот
модел - AHS-03
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
AHS-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско ракување со системот производителот и Автоматско ракување со системот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Flat Transfer Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Модел: Оваа опрема се состои од Почетна маса, ролери Sleeve Подигање / пониска Човечки (променлива брзина), снема трансфер маса (стан Трансфер тип), ладење маса (стан Трансфер тип), носила, носила Трансфер маса (стан Трансфер тип), чување на маса (стан Трансфер тип), Машински Трансфер Табела (Ролер ракав тип), производ пила маса, должина мерач маса, автоматска контрола.  Тема: Се користи за големи машини како што се 2200US ТОН~ 4400US ТОН алуминиумски истиснување печат. Поради големиот профили се потешки и не постои појас лизгава проблем за стан трансфер опрема. Покрај тоа, директно е постабилен за стан трансфер опрема.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско ракување со системот производителот и Автоматско ракување со системот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Belt Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско ракување со системот производителот и Автоматско ракување со системот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Belt Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско ракување со системот производителот и Автоматско ракување со системот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Flat Transfer Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско ракување со системот производителот и Автоматско ракување со системот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Belt Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Опис:  Оваа опрема се состои од Почетна маса, ролери Sleeve Подигање / пониска Човечки (променлива брзина), снема трансфер маса (појас тип), ладење маса (појас тип), носила, носила Трансфер маса (појас тип), складирање табела (појас тип), Машински Трансфер Табела (Ролер ракав тип), производ видов табелата, Должина на мерач на табела, автоматска контрола.  Тема: производи не се лесно скршен поради тоа што е пренесено од страна на висока температура отпор ќебе појас. Се користи за 580US ТОН~ 1800US ТОН алуминиумски истиснување печат.