YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD. специјализирана за производство, снабдување и извоз автоматска водачот, со една фабрика во Taiwan. Тоа отсекогаш бил нашиот фокус за производство на најдобрите производи и да ги дава на време со внимателен услуга по продажбата. Нашите иновативен дух ни овозможува да остане еден чекор понапред од нашите конкуренти со обезбедување на најширокиот спектар производи. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.

автоматска водачот

YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматска водачот производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Модел: Оваа автоматски водачот работи во координација со 580 САД Тон~ 4400 САД ТОН алуминиумски истиснување печат за производство на различни специјални индустриски производи од алуминиум. Тоа е лесно да работат и retrench работна сила.  Тема: Ова Машината е изработена од челик кој може да се измери должината со предни котури видов маса. Оваа машина користи DC мотор диск; AC моторни вози на вилицата. Sprocket автоматски клипови алуминиумски профили во координација со синџири. Според истиснување печат екструдирање брзина, може да ја прилагодите брзината и извртување на сила на вилица соодветно. Така, на точноста на алуминиумски производи може да биде постигне. Врати мозочен удар користи магнетни кочница. DC контролирање на системот контролира работат напред мозочен удар или враќање мозочен удар и влече сила. Тоа може да продолжат да работат во координација со истиснување печат екструдирање рециклира работејќи брзина од 1.8 M/ вториот 2.2M/ секунда.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматска водачот производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматска водачот производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматска водачот производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во кои се занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

автоматска водачот

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.