YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD. специјализирана за производство, снабдување и извоз автоматско ракување систем, со една фабрика во Taiwan. Тоа отсекогаш бил нашиот фокус за производство на најдобрите производи и да ги дава на време со внимателен услуга по продажбата. Нашите иновативен дух ни овозможува да остане еден чекор понапред од нашите конкуренти со обезбедување на најширокиот спектар производи. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.

автоматско ракување систем

YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматско ракување систем производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Flat Transfer Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Модел: Оваа опрема се состои од Почетна маса, ролери Sleeve Подигање / пониска Човечки (променлива брзина), снема трансфер маса (стан Трансфер тип), ладење маса (стан Трансфер тип), носила, носила Трансфер маса (стан Трансфер тип), чување на маса (стан Трансфер тип), Машински Трансфер Табела (Ролер ракав тип), производ пила маса, должина мерач маса, автоматска контрола.  Тема: Се користи за големи машини како што се 2200US ТОН~ 4400US ТОН алуминиумски истиснување печат. Поради големиот профили се потешки и не постои појас лизгава проблем за стан трансфер опрема. Покрај тоа, директно е постабилен за стан трансфер опрема.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматско ракување систем производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Belt Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматско ракување систем производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Belt Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматско ракување систем производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Flat Transfer Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматско ракување систем производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AHS-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
автоматско ракување систем производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
Belt Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Опис:  Оваа опрема се состои од Почетна маса, ролери Sleeve Подигање / пониска Човечки (променлива брзина), снема трансфер маса (појас тип), ладење маса (појас тип), носила, носила Трансфер маса (појас тип), складирање табела (појас тип), Машински Трансфер Табела (Ролер ракав тип), производ видов табелата, Должина на мерач на табела, автоматска контрола.  Тема: производи не се лесно скршен поради тоа што е пренесено од страна на висока температура отпор ќебе појас. Се користи за 580US ТОН~ 1800US ТОН алуминиумски истиснување печат.
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во кои се занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

автоматско ракување систем

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.