Автоматско Извлекувач

Ние сме техничко Taiwan Автоматско Извлекувач производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Автоматско Извлекувач

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Автоматско Извлекувач - AP-01
Автоматско Извлекувач
модел - AP-01
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
AP-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско Извлекувач производителот и Автоматско Извлекувач снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Модел: Оваа автоматски водачот работи во координација со 580 САД Тон~ 4400 САД ТОН алуминиумски истиснување печат за производство на различни специјални индустриски производи од алуминиум. Тоа е лесно да работат и retrench работна сила.  Тема: Ова Машината е изработена од челик кој може да се измери должината со предни котури видов маса. Оваа машина користи DC мотор диск; AC моторни вози на вилицата. Sprocket автоматски клипови алуминиумски профили во координација со синџири. Според истиснување печат екструдирање брзина, може да ја прилагодите брзината и извртување на сила на вилица соодветно. Така, на точноста на алуминиумски производи може да биде постигне. Врати мозочен удар користи магнетни кочница. DC контролирање на системот контролира работат напред мозочен удар или враќање мозочен удар и влече сила. Тоа може да продолжат да работат во координација со истиснување печат екструдирање рециклира работејќи брзина од 1.8 M/ вториот 2.2M/ секунда.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско Извлекувач производителот и Автоматско Извлекувач снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Автоматско Извлекувач производителот и Автоматско Извлекувач снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во aluminum-extrusion-machine.com
AP-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.