Алуминиум Екструзија Опрема производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Алуминиум Екструзија Опрема производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Алуминиум Екструзија Опрема производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Алуминиум Екструзија Опрема производителот
Алуминиум Екструзија Опрема - AHS-03
модел: AHS-03
Алуминиум Екструзија Опрема
Повеќе детали ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам.
производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Алуминиум Екструзија Опрема

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano