Алуминиумски палка печки производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Алуминиумски палка печки производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Алуминиумски палка печки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Алуминиумски палка печки производителот
Алуминиумски палка печки - Direct Fire Type
модел: Direct Fire Type
Алуминиумски палка печки

Вовед:

Тип: Тунел Континуирано тип

Метод: Двете страни директен оган греење

Предност: Температура зголемувањето на брзината е брзо. Тоа е помалку гориво, еднакви температура,

стабилна, точната температура. Тоа се вклопува во со помалку износ и повеќе

барања во денешно време. Целата системи се автоматска контрола. Полнење

од горе и празнење од долу, температура инспекција, и оган

контрола се контролирани од САД ALLEL BRADLEY Саладин и HML PANEL.C


Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Алуминиумски палка печки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano