Умре на топлина печки производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Умре на топлина печки производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Умре на топлина печки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Умре на топлина печки производителот
Умре на топлина печки - ABF-02
модел: ABF-02
Умре на топлина печки

Напишеш: 1. Количка 2. Топ отворен

Греење Метод: Загреан циркулација на воздухот

За контрола на температурата: Еден дел автоматско управување. Со текот на топлина заштита

Тајмер Контрола: 24 часовна тајмер.


Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Умре на топлина печки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano