Палка на топлина печки производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Палка на топлина печки производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Палка на топлина печки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Палка на топлина печки производителот
Палка на топлина печки - Chain Type
модел: Chain Type
Палка на топлина печки
Напишеш: 1. Електрична енергија 2. ТНГ / ЛНГ 3. Електрична енергија (напред)+ ТНГ (назад)
Греење Метод: режач Греење. Загреан циркулација на воздухот. Ветер Циркулација до долу
За контрола на температурата: 2~ 3 Секција пропорционална контрола
Трансфер Метод: синџири трансфер
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Палка на топлина печки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano