Финиш на производот Saw производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Финиш на производот Saw производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Финиш на производот Saw производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Финиш на производот Saw производителот
Финиш на производот Saw - SWM-05
модел: SWM-05
Финиш на производот Saw

Вовед:

А Цврста структура. Мали тресење. Висока прецизност за сечење

Б Сечење димензија: Висина: 125mm Тежина: 330mm

Ц Сечење Должина: 10mm до 550mm

Д Прирачник завртка должина мерач

Оваа заврши производ видов може да collocate со Прирачникот завртка должина измери.


Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Финиш на производот Saw

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano