Видов Машинско производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Видов Машинско производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Видов Машинско производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Видов Машинско производителот
Видов Машинско - SWM-01
модел: SWM-01
Видов Машинско

Вовед:

1. Цврста структура. Мали тресење. Висока прецизност за сечење

2. Вертикална сечење агол: 90°~  45°

3. Сечење димензија: Висина: 100mm Тежина: 100mm


Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Видов Машинско

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano