Топла Вклучи смолкнување производителот
Контакт
телефонски: +886-6-2323582
факс: +886-6-2339243
Адреса: No.11 Lane 30 Lung-Chung St., Lung Tan Li, Yung-Kang City, Tainan, Taiwan
Контакт Сега
Топла Вклучи смолкнување производителот
YUEN-SUN MACHINERY CO., LTD.
Ние сме техничко Taiwan Топла Вклучи смолкнување производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Топла Вклучи смолкнување производителот
Топла Вклучи смолкнување - SWM-03
модел: SWM-03
Топла Вклучи смолкнување

Вовед:

1. Методот за сечење заготовки е сечење од до долу.

2. Оваа опрема е во функција на алуминиумски палка виде и работи во координација со

ТНГ директен оган палка греење печка. Можете да ја прилагодите на должината на палка брзо и не сите

процеси на едно време. Така, тоа може да спаси човечки цена за сечење алуминиум палка.

3. Остатокот алуминиум палка може да се поврзе следната палка така што може да retrench губење на 5mm палка секој пат.

Така, нема да има отпаден материјал.

4. Можете да го промените различен квалитет на алуминиумски заготовки, кои се со иста големина како сакате.

Вие не треба да се промени стриже сечилото. Така, може да retrench време на работа.

5. Тоа може да се загрее од нормална температура до работна температура за кратко време и може да retrench гас

потрошувачка ефективно.

6. Постои автоматски сензор. светлината ќе биде кога не постои палка на полица.


Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Топла Вклучи смолкнување

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano